czwartek, 15 lutego 2024

Wystawa prac Andrzeja Markusza w Drohiczynie




Właśnie zakończyła się wystawa prac Andrzeja Markusza w drohiczyńskim ośrodku "Zagubek". Wkrótce powędruje w kolejne miejsce, a dziś kilka zdjęć z jej otwarcia. 




















 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

  Zapoczątkowany przeze mnie cykl spotkań z Sokołowiakami ,którzy osiągnęli sukcesy w życiu zawodowym i społecznym przyniósł ju...