Kolejne Święta!
Życzę Państwu ZDROWIA!
Życzę SPOKOJU i RADOSNYCH CHWIL.
Jak najwięcej SZCZĘŚĆIA i POMYŚLNOŚCI.
DOBRYCH MYŚLI i DOBRYCH UCZYNKÓW.
UDANYCH SPACERÓW po płotach, bocznicach, kolejach losu.
DOBREJ POGODY!
Zapoczątkowany przeze mnie cykl spotkań z Sokołowiakami ,którzy osiągnęli sukcesy w życiu zawodowym i społecznym przyniósł ju...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz